Rajstopy za tałzena?

Były już kurtki Nike Shield Flash za tysiaka. Były też buty Asics MetaRun za tysiaka. Hejt wylewał się drzwiami i oknami. Jakoś za to dziwnie cicho o rajtuzach od CEP’a. Może za słaby marketing? :)

Poniżej kilka cytatów ze strony producenta:

Dzięki swojej konstrukcji bezszwowej dzianiny i ultra-cienkiego, przewiewnego materiału, są jak druga skóra. Zapewnia to bardzo skuteczną regenerację w każdej chwili  i w każdym miejscu.

Nie każda kompresja jest tworzona jednakowo. Rajstopy Regeneracyjne CEP CLONE zapewniają  ultra-precyzyjną kontrolę kompresji na każdym odcinku kończyny dolnej. Ucisk jest największy  przy kostce, a zmniejsza się w kierunku góry nogi. Nazywamy tę wyjątkową technologię”  Kompresją Medi”.

Nawet okraszenie tych gaci twarzą Meb’a, moim zdaniem nie wróży im sukcesu. Dodatkowo na stronie producenta liczne literówki i interpunkcja wystrzelona jak z karabinu, ciągnie ten produkt na dno. Dla jasności dodam tylko, że w rajstopach tych nie biegałem, a swoje szydercze opinie wyciągam jak zwykle z tyłka. Za tysiaka można mieć karnet na saunę i masaże i jeszcze na pizzę zostanie, a każdy szanujący się biegacz wie, że pizza regeneruje najlepiej (szczególnie serowa z boczkiem)!

Pozdrawiam i hejt z Wami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*